top of page

Kurumsal / CORPORATE

Atik Anaokulları, okul öncesi yaş gruplarına yönelik, öğrenci merkezli eğitim anlayışına sahip, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı eğitim öğretim veren bir kurumdur. Binamız Bakırköy ilçesinde merkezi bir konumda, Bahçelievler ilçesiyle komşu, Ataköy, Yeşilköy, Florya, Şirinevler, Zeytinburnu semtlerine çok yakın ve ulaşımı oldukça kolaydır. Okulumuz yeşillikler ve meyve ağaçları içinde, oyun alanı olarak düzenlenmiş, oldukça geniş bir bahçede yer almaktadır. Okul binamızın içi çocuklarımızın tek bir sınıfta sınırlandırılmadan okulun tüm bölümlerini özgürce kullanabilecekleri, güvenli ve steril bir ortamda yaşamlarını sürdürebilecekleri, kendilerini sıcak bir aile ortamında hissedecekleri ikinci evleri olarak düzenlenmiştir. Betonarme ve depreme dayanıklı bir yapı olmakla birlikte, her bölümünden tahliyesi kolayca mümkündür. Okulumuz hafta içi 07:30-18:00 saatleri arasında açıktır. Günlük eğitim programımız 09:00-16:00 saatleri arasındadır. 

Atik Preschools are institutions that provide education under the Ministry of National Education, with a student-centered education approach for pre-school age groups. Our building is in a central location in Bakırköy . Also it’s very close to Ataköy, Yeşilköy, Florya, Şirinevler, Zeytinburnu and Bahçelievler. Our school is located in a very large garden that is arranged as a playground and surrounded by fruit trees.

The interior of our school building is arranged as the second home for our children, where they can freely use all parts of the school without being limited to a single classroom, live in a safe and sterile environment, and feel themselves in a warm family atmosphere. Our building is earthquake resistant and it is possible to evacuate from every part of it. Our school is open between 08:00 and 17:00 on weekdays. Our daily educational program is between 09:00-16:00.

bottom of page